Podział na działy i segregacja użytkowników.

Tu można zgłaszać różnego rodzaju uwagi i propozycje dotyczące funkcjonowania serwisu Cerkiew.pl oraz forum dyskusyjnego.

Moderatorzy: Nektariusz, KłopotliwaOwieczka, Lukasz

Nektariusz

Re: Podział na działy i segregacja użytkowników.

Postautor: Nektariusz » 21 lut 2017, 8:41

Bert pisze:Zresztą, w zasadzie jestem tutaj przejazdem tylko. :D

Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej :) Zawsze miło wspominam nasze dyskusje z katolika. Były bardzo merytoryczne i fajnie się gadało, więc mam nadzieję i tutaj na jakieś fajne dyskusje, polemiki i potyczki na argumenty 8-)

Tytuł "Dyskusje o prawosławiu" jest mylący, lepiej IMHO brzmi "Dyskusje prawosławne".

Tak, chyba masz rację.

Dziś fora już nie mają takiej czytności, gimbaza* wyżywa się na fejsach i snapach a na forach dyskusyjnych w większości ludzie powyżej 30-stki.

To fakt. Pamiętam jak w 2004 r. dołączyłem na katolika, to było sporo tych dyskusji. Dużo tematów, mnóstwo postów. Teraz widać, że temperatura wyraźnie spadła i fora sporo straciły na popularności.

bert04

Re: Podział na działy i segregacja użytkowników.

Postautor: bert04 » 21 lut 2017, 9:13

Nektariusz pisze:Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej

Raczej nie, robię dłuższą przerwę od aktywności forumowej. Choć ciągnie wilka do lasu.

No ale otwarcie / reaktywacja forum prawosławnego, tego nie mogłem odpuścić.

Nektariusz pisze:mam nadzieję i tutaj na jakieś fajne dyskusje, polemiki i potyczki na argumenty

I mój zapał walki ostygł po latach, więc chwilowo preferuję tryb lurkowania. A już w pierwszym temacie wyłożyłem się nieznajomością specyfiki w/s chrzestnych prawosławnych w KRK. W dwóch innych się wstrzymałem, przynajmniej na razie.

Jeżeli tak wrócę pamięcią do mojego czasu moderowania, to miałem potężną ciągotę do hiper-regulacji. Po latach widzę, że im prościej tym lepiej. Tym bardziej podoba mi się prostota waszego forum, zwięzłość regulaminu. Mam nadzieję, że jak najdłużej się utrzyma bez rozszerzania. "Grzechem głównym" wielu forów są kłótnie userów z moderacją o paragrafy i podpunkty. Czy jak wyżej, o dostęp do działów.

Wróć do „Uwagi o serwisie”