dział matrymonialny

Tu można zgłaszać różnego rodzaju uwagi i propozycje dotyczące funkcjonowania serwisu Cerkiew.pl oraz forum dyskusyjnego.

Moderatorzy: Nektariusz, KłopotliwaOwieczka, Lukasz

BIAŁOSTOCZANIN
Posty: 7
Rejestracja: 11 lut 2017, 22:06
Płeć: Mężczyzna

dział matrymonialny

Postautor: BIAŁOSTOCZANIN » 11 lut 2017, 22:20

Czy nie uważacie Państwo, że warto byłoby stworzyć na stronie cerkiew.pl dział matrymonialny? Piszę z Białegostoku, przecież nawet tutaj, w mieście o największej liczbie prawosławnych w Polsce jest nas garstka. Z tego powodu większość prawosławnych tworzy związki z katolikami, śluby są zawierane w kościele katolickim, dzieci też są tam chrzczone. Owszem, nie zawsze tak jest, ale najczęściej tak. Prawosławnych m.in. z tego powodu jest coraz mniej. Nie pomaga też oczywiście niezrozumiały język nabożeństw (chyba nikt potrafiący logicznie myśleć nie ma wątpliwości, że ogromna większość prawosławnych w Polsce rozumie z treści nabożeństwa bardzo niewiele, młodzi wręcz nic) i archaiczny kalendarz. Nasza wiara na Podlasiu zanika. Tworzycie Państwo ważne działy, typu ,,przysmaki" ale biorąc pod uwagę opisywany przeze mnie problem jednak drugorzędne.
Z wyrazami szacunku.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2017, 16:16 przez Lukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiony do innego działu [moderator].

Awatar użytkownika
Lukasz
Posty: 35
Rejestracja: 28 sty 2017, 9:15

Re: dział matrymonialny

Postautor: Lukasz » 13 lut 2017, 16:20

Jest tyle różnych opcji na anonse w sieci, że nie ma sensu zbieranie kolejnych wrażliwych danych. Wnioski do GIODO itp. Byłby to kolejny subserwis, w który wolontariusze musieliby pełnić rolę nadzorczą. A jak wiadomo cerkiew.pl ma obecnie braki w ludziach.
Pożywiom, uwidim

Nektariusz
Posty: 79
Rejestracja: 26 sty 2017, 19:34

Re: dział matrymonialny

Postautor: Nektariusz » 26 lut 2017, 20:34

Oddzielnego subserwisu co prawda nie planujemy tworzyć ale zapraszamy tu na forum do specjalnie w tym celu założonego tematu: "Kana Galilejska (kącik zbliżeń)"
viewtopic.php?f=24&t=36


Wróć do „Uwagi o serwisie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość