Regulamin forum dyskusyjnego

Tu można zgłaszać różnego rodzaju uwagi i propozycje dotyczące funkcjonowania serwisu Cerkiew.pl oraz forum dyskusyjnego.

Moderatorzy: Nektariusz, KłopotliwaOwieczka, Lukasz

Nektariusz
Posty: 79
Rejestracja: 26 sty 2017, 19:34

Regulamin forum dyskusyjnego

Postautor: Nektariusz » 27 sty 2017, 21:22

1. Forum przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych sprawami związanymi z prawosławiem. Jego gospodarzami są prawosławni związani z PAKP. Okaż im szacunek nawet jeśli się z nimi nie zgadzasz.

2. Okaż też szacunek wszystkim współrozmówcom. Nie obrażaj, nie stosuj nierzetelnych chwytów erystycznych, staraj się dyskutować merytorycznie.

3. Szanuj decyzje administracji i moderatorów. Jeśli uważasz, że zostałeś potraktowany niesprawiedliwie – odwołaj się od decyzji i wyjaśnij swoje racje.

4. Dbaj o czytelność swoich wypowiedzi - przestrzegaj zasad ortografii (jeśli masz problemy, użyj programu do sprawdzania pisowni), interpunkcji. Naucz się wykorzystywać funkcje silnika forum.

5. Zanim umieścisz nowy wątek wybierz dla niego odpowiedni dział i tytuł, dzięki któremu będzie widać, o czym wątek traktuje. Pamiętaj, że Twój post ma być podstawą do dyskusji. Jeśli po prostu chcesz się wypowiedzieć, a zdanie innych Cię nie interesuje – załóż blog.

6. Śmiało zgłaszaj posty, które naruszają regulamin. Czuj się odpowiedzialny za forum jako wspólne dobro.

Wróć do „Uwagi o serwisie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość